Betala för ett år av Premium, behåll det för alltid.

Se erbjudandet

Premium

Få ut det mesta av FlaviBot och njut av alla Premium-förmåner.

−17% Begränsad tid

Silver

För aktiva communities som är redo att uppgradera

39.90€en gång
Betala en gång. Premium för livet.

Ingen prenumeration, inget förnyas

  • Full tillgång till FlaviBot Premium
  • 2 Premium-servrar
  • Längre kö + 24/7-läge + filter
  • Övertoning mellan låtar (1 till 12 s)
  • Smart botrouting
  • Avancerad serverstatistik

Platinum

Maximal kraft med din egen anpassade bot

99.90€en gång
Betala en gång. Premium för livet.

Ingen prenumeration, inget förnyas

  • Allt i Gold, plus:
  • 6 Premium-servrar
  • 1 helt anpassad bot
  • Anpassad status och aktivitet
  • Prioriterad support
  • AI-assistent för supportärenden

Villkor för livstidserbjudandet

  • Livstid betyder så länge FlaviBot är i drift. Om FlaviBot läggs ner upphör Premium med det.
  • Livstid ger dig planen, inte en fryst kopia av den. Dess funktioner och gränser kan ändras över tid, höjas, sänkas eller tas bort, inklusive kvoter för AI-användning, för livstidsplaner på samma sätt som för prenumerationer. Vi ändrar dem efter vad driften av FlaviBot kostar oss och vad Discord och plattformarna tillåter.
  • På Platinum ingår din anpassade bot på livstid. Extra anpassade botar utöver den (en andra, tredje eller fjärde bot) ingår inte i livstidserbjudandet.
  • Ingen proportionering: om du redan betalar för Premium betalar du hela priset en gång. Din nuvarande prenumeration slutar förnyas i slutet av perioden du redan har betalat, och alla tillägg på den upphör med den.
  • Kan återbetalas i sin helhet inom 14 dagar efter betalningen, precis som alla Premium-betalningar: Återbetalningspolicy
  • Erbjudandet slutar 2026-10-27 23:59 (Paris-tid).
Jämför alla funktioner
4.8/5på top.gg4.3/5på Trustpilot
Används av 2M+ servrar
Betala med

De litar på oss

  • LimeWire
  • rick
  • Phố Người Việt
  • Aminematue
  • KAMETO
  • COMPTON DHH
  • Woojin Cho
  • NGRadio

Jämför alla funktioner

FreeSilverGoldPlatinum
Special role on the support server
Advanced guild statistics
Custom XP rate
Level role rewards3102550
Per-role XP multipliers031025
Custom card templates3102050
Layers per card template15253550
Rank card role overrides151025
Invite alert rules031025
Invite analytics & weekly leaderboard
Giveaways running at once52550Obegränsat
Saved giveaway templates0515Obegränsat
Bonus-entry role rules per giveaway0102030
Bonus entries
Advanced entry requirements
Prize tiers and claim window
Scheduled and recurring giveaways
Giveaway analytics & CSV export
Active events31550Obegränsat
Release votelocks
Number of playlists3ObegränsatObegränsatObegränsat
Number of premium servers0246
Access to FlaviBot Premium
24/7 Mode
Maximum number of songs in the queue200100000100000100000
Amazing filters
Spotify playlist load max songs500100001000010000
Default volume
Default song
Default auto play
Automatically shuffle added songs
Custom controller image
Custom bots0001
Per-guild bot customization
Custom embed color
Custom status and activity
Custom avatar and name
Smart Bot Routing
Number of DJ permissions2ObegränsatObegränsatObegränsat
Number of server playlists2ObegränsatObegränsatObegränsat
Audio library storage10 MB250 MB1000 MB3000 MB
Jingles and station IDs150150300
Uploaded music tracks01003001000
Max file size5 MB25 MB50 MB75 MB
Max music track length015 min15 min20 min
Pads per station cart wall83264128
Radio team roles and members32050100
Custom embed messages31015500
Number of autoresponders53060150
Custom commands switched on103060150
Server slash commands31550100
AI builder turns per day0204080
Autoresponders can trigger on bots
Number of role menus31025Obegränsat
Roles per role menu10252525
Automated messages3153050
Messages per automated message151025
Automated messages min interval1 h10 min5 min1 min
Scheduled autoresponder min interval1 h10 min5 min1 min
Sticky messages per channel151025
Data store variable names503008002000
Active forms3152550
Form branding, reviewer roles & CSV export
Shop items51530100
Shop categories251025
Earning rules251020
Sales running at once13510
Custom replies per earning rule3102550
Market listings per member251025
Trivia questions251003001000
Quests3102550
Ledger history on the dashboard30 days90 days365 daysObegränsat
Active projects11025Obegränsat
Issues per project100200010000Obegränsat
Linked GitHub repositories1515Obegränsat
Number of metric watches31550100
Metric watch min interval24 h10 min5 min5 min
Anomaly detector types3ObegränsatObegränsatObegränsat
Channels in mode list20500500500
Counting channels1102550
Server log channels151015
Server storage500 MB1 GB2 GB4 GB
Server backups kept131025
Automatic weekly server backup
Number of panels13520
AI daily tokens (tickets)000200k
Persona replies per day000200
Number of starboard panels13520
Number of suggestion panels13520

Webbspelare för musik

Lägg till musik i kön smidigt direkt från webbläsaren. Hantera dina spellistor, köa dina favoritspår och njut av en uppslukande ljudupplevelse med bara några klick. Perfekt integrerad med FlaviBot tar webbspelaren din lyssning till nästa nivå! Börja lyssna nu! 🎧

Webbspelare för musik

Vanliga frågor

Allt du behöver veta innan du prenumererar.

Redo att uppgradera?

Gå med tusentals communities som redan njuter av Premium.

Återbetalning inom 14 dagar · Avsluta när som helst