Betal for ett år med Premium, behold det for alltid.

Se tilbudet

Premium

Få mest mulig ut av FlaviBot og nyt alle Premium-fordelene.

−17% Begrenset tid

Silver

For aktive fellesskap som er klare for et løft

39.90ێn gang
Betal én gang. Premium for livet.

Ikke noe abonnement, ingenting fornyes

  • Full tilgang til FlaviBot Premium
  • 2 Premium-servere
  • Større kø + 24/7-modus + filtre
  • Overtoning mellom sanger (1 til 12 s)
  • Smart botruting
  • Avansert serverstatistikk

Platinum

Maksimal kraft med din egen egendefinerte bot

99.90ێn gang
Betal én gang. Premium for livet.

Ikke noe abonnement, ingenting fornyes

  • Alt i Gold, pluss:
  • 6 Premium-servere
  • 1 helt egendefinert bot
  • Egendefinert status og aktivitet
  • Prioritert støtte
  • AI-assistent for støtte-tickets

Vilkår for livstidstilbudet

  • Livstid betyr så lenge FlaviBot er i drift. Hvis FlaviBot legges ned, opphører Premium samtidig.
  • Livstid gir deg planen, ikke en frossen kopi av den. Funksjonene og grensene kan endres over tid, økes, senkes eller fjernes, AI-kvoter inkludert, for livstidsplaner på samme måte som for abonnementer. Vi endrer dem etter hva det koster oss å drive FlaviBot og hva Discord og plattformene tillater.
  • På Platinum er den egendefinerte boten din inkludert for livet. Ekstra egendefinerte boter i tillegg (en andre, tredje eller fjerde bot) er ikke en del av livstidstilbudet.
  • Ingen forholdsmessig avregning: hvis du allerede betaler for Premium, betaler du full pris én gang. Det nåværende abonnementet ditt slutter å fornyes ved slutten av perioden du allerede har betalt, og eventuelle tillegg på det opphører samtidig.
  • Kan refunderes i sin helhet innen 14 dager etter betaling, som alle Premium-betalinger: Refusjonsregler
  • Tilbudet slutter 2026-10-27 23:59 (Paris-tid).
Sammenlign alle funksjoner
Betal med

De stoler på oss

  • LimeWire
  • rick
  • Phố Người Việt
  • Aminematue
  • KAMETO
  • COMPTON DHH
  • Woojin Cho
  • NGRadio

Sammenlign alle funksjoner

FreeSilverGoldPlatinum
Special role on the support server
Advanced guild statistics
Custom XP rate
Level role rewards3102550
Per-role XP multipliers031025
Custom card templates3102050
Layers per card template15253550
Rank card role overrides151025
Invite alert rules031025
Invite analytics & weekly leaderboard
Giveaways running at once52550Ubegrenset
Saved giveaway templates0515Ubegrenset
Bonus-entry role rules per giveaway0102030
Bonus entries
Advanced entry requirements
Prize tiers and claim window
Scheduled and recurring giveaways
Giveaway analytics & CSV export
Active events31550Ubegrenset
Release votelocks
Number of playlists3UbegrensetUbegrensetUbegrenset
Number of premium servers0246
Access to FlaviBot Premium
24/7 Mode
Maximum number of songs in the queue200100000100000100000
Amazing filters
Spotify playlist load max songs500100001000010000
Default volume
Default song
Default auto play
Automatically shuffle added songs
Custom controller image
Custom bots0001
Per-guild bot customization
Custom embed color
Custom status and activity
Custom avatar and name
Smart Bot Routing
Number of DJ permissions2UbegrensetUbegrensetUbegrenset
Number of server playlists2UbegrensetUbegrensetUbegrenset
Audio library storage10 MB250 MB1000 MB3000 MB
Jingles and station IDs150150300
Uploaded music tracks01003001000
Max file size5 MB25 MB50 MB75 MB
Max music track length015 min15 min20 min
Pads per station cart wall83264128
Radio team roles and members32050100
Custom embed messages31015500
Number of autoresponders53060150
Custom commands switched on103060150
Server slash commands31550100
AI builder turns per day0204080
Autoresponders can trigger on bots
Number of role menus31025Ubegrenset
Roles per role menu10252525
Automated messages3153050
Messages per automated message151025
Automated messages min interval1 h10 min5 min1 min
Scheduled autoresponder min interval1 h10 min5 min1 min
Sticky messages per channel151025
Data store variable names503008002000
Active forms3152550
Form branding, reviewer roles & CSV export
Shop items51530100
Shop categories251025
Earning rules251020
Sales running at once13510
Custom replies per earning rule3102550
Market listings per member251025
Trivia questions251003001000
Quests3102550
Ledger history on the dashboard30 days90 days365 daysUbegrenset
Active projects11025Ubegrenset
Issues per project100200010000Ubegrenset
Linked GitHub repositories1515Ubegrenset
Number of metric watches31550100
Metric watch min interval24 h10 min5 min5 min
Anomaly detector types3UbegrensetUbegrensetUbegrenset
Channels in mode list20500500500
Counting channels1102550
Server log channels151015
Server storage500 MB1 GB2 GB4 GB
Server backups kept131025
Automatic weekly server backup
Number of panels13520
AI daily tokens (tickets)000200k
Persona replies per day000200
Number of starboard panels13520
Number of suggestion panels13520

Nettspiller for musikk

Opplev sømløs musikkø rett fra nettleseren. Administrer spillelistene dine, sett favorittsporene dine i kø og nyt en oppslukende lydopplevelse med bare noen få klikk. Nettspilleren er perfekt integrert med FlaviBot og tar lytteopplevelsen din til neste nivå! Begynn å lytte nå! 🎧

Nettspiller for musikk

Ofte stilte spørsmål

Alt du trenger å vite før du abonnerer.

Klar til å oppgradere?

Bli med tusenvis av fellesskap som allerede nyter Premium.

14 dagers refusjon · Si opp når som helst