Betaal voor één jaar Premium, houd het voor altijd.

Bekijk het aanbod

Premium

Haal het meeste uit FlaviBot en geniet van alle Premium-voordelen.

−17% Tijdelijk

Silver

Voor actieve community's die klaar zijn voor meer

39.90€eenmalig
Eén keer betalen. Premium voor altijd.

Geen abonnement, niets wordt verlengd

  • Volledige toegang tot FlaviBot Premium
  • 2 Premium-servers
  • Grotere wachtrij + 24/7-modus + filters
  • Crossfade tussen nummers (1 tot 12 s)
  • Slimme botroutering
  • Geavanceerde serverstatistieken

Platinum

Maximale kracht met je eigen bot

99.90€eenmalig
Eén keer betalen. Premium voor altijd.

Geen abonnement, niets wordt verlengd

  • Alles uit Gold, plus:
  • 6 Premium-servers
  • 1 volledig eigen bot
  • Eigen status & activiteit
  • Support met voorrang
  • AI-assistent voor supporttickets

Voorwaarden van het levenslange aanbod

  • Levenslang betekent zolang FlaviBot draait. Als FlaviBot stopt, eindigt Premium ermee.
  • Levenslang geeft je het abonnement, geen bevroren kopie ervan. De functies en limieten kunnen in de loop van de tijd veranderen, verhoogd, verlaagd of verwijderd, AI-gebruiksquota inbegrepen, voor levenslange abonnementen net als voor gewone abonnementen. We passen ze aan op wat FlaviBot ons kost en wat Discord en de platforms toestaan.
  • Bij Platinum is je eigen bot levenslang inbegrepen. Extra eigen bots daarbovenop (een tweede, derde of vierde bot) vallen niet onder het levenslange aanbod.
  • Geen verrekening: betaal je al voor Premium, dan betaal je eenmalig de volle prijs. Je huidige abonnement wordt niet meer verlengd aan het einde van de periode die je al hebt betaald, en elke add-on erop eindigt ermee.
  • Volledig terugbetaalbaar binnen 14 dagen na betaling, zoals elke Premium-betaling: Terugbetalingsbeleid
  • Het aanbod eindigt op 2026-10-27 23:59 (tijd in Parijs).
Alle functies vergelijken
4.8/5op top.gg4.3/5op Trustpilot
Gebruikt door 2M+ servers
Betaal met

Zij vertrouwen ons

  • LimeWire
  • rick
  • Phố Người Việt
  • Aminematue
  • KAMETO
  • COMPTON DHH
  • Woojin Cho
  • NGRadio

Alle functies vergelijken

FreeSilverGoldPlatinum
Special role on the support server
Advanced guild statistics
Custom XP rate
Level role rewards3102550
Per-role XP multipliers031025
Custom card templates3102050
Layers per card template15253550
Rank card role overrides151025
Invite alert rules031025
Invite analytics & weekly leaderboard
Giveaways running at once52550Onbeperkt
Saved giveaway templates0515Onbeperkt
Bonus-entry role rules per giveaway0102030
Bonus entries
Advanced entry requirements
Prize tiers and claim window
Scheduled and recurring giveaways
Giveaway analytics & CSV export
Active events31550Onbeperkt
Release votelocks
Number of playlists3OnbeperktOnbeperktOnbeperkt
Number of premium servers0246
Access to FlaviBot Premium
24/7 Mode
Maximum number of songs in the queue200100000100000100000
Amazing filters
Spotify playlist load max songs500100001000010000
Default volume
Default song
Default auto play
Automatically shuffle added songs
Custom controller image
Custom bots0001
Per-guild bot customization
Custom embed color
Custom status and activity
Custom avatar and name
Smart Bot Routing
Number of DJ permissions2OnbeperktOnbeperktOnbeperkt
Number of server playlists2OnbeperktOnbeperktOnbeperkt
Audio library storage10 MB250 MB1000 MB3000 MB
Jingles and station IDs150150300
Uploaded music tracks01003001000
Max file size5 MB25 MB50 MB75 MB
Max music track length015 min15 min20 min
Pads per station cart wall83264128
Radio team roles and members32050100
Custom embed messages31015500
Number of autoresponders53060150
Custom commands switched on103060150
Server slash commands31550100
AI builder turns per day0204080
Autoresponders can trigger on bots
Number of role menus31025Onbeperkt
Roles per role menu10252525
Automated messages3153050
Messages per automated message151025
Automated messages min interval1 h10 min5 min1 min
Scheduled autoresponder min interval1 h10 min5 min1 min
Sticky messages per channel151025
Data store variable names503008002000
Active forms3152550
Form branding, reviewer roles & CSV export
Shop items51530100
Shop categories251025
Earning rules251020
Sales running at once13510
Custom replies per earning rule3102550
Market listings per member251025
Trivia questions251003001000
Quests3102550
Ledger history on the dashboard30 days90 days365 daysOnbeperkt
Active projects11025Onbeperkt
Issues per project100200010000Onbeperkt
Linked GitHub repositories1515Onbeperkt
Number of metric watches31550100
Metric watch min interval24 h10 min5 min5 min
Anomaly detector types3OnbeperktOnbeperktOnbeperkt
Channels in mode list20500500500
Counting channels1102550
Server log channels151015
Server storage500 MB1 GB2 GB4 GB
Server backups kept131025
Automatic weekly server backup
Number of panels13520
AI daily tokens (tickets)000200k
Persona replies per day000200
Number of starboard panels13520
Number of suggestion panels13520

Webspeler voor muziek

Zet moeiteloos muziek in de wachtrij, rechtstreeks vanuit je browser. Beheer je afspeellijsten, zet je favoriete nummers in de wachtrij en geniet met een paar klikken van een meeslepende luisterervaring. Volledig geïntegreerd met FlaviBot tilt de webspeler je luisterervaring naar een hoger niveau! Begin nu met luisteren! 🎧

Webspeler voor muziek

Veelgestelde vragen

Alles wat je moet weten voordat je je abonneert.

Klaar om te upgraden?

Sluit je aan bij duizenden community's die al van Premium genieten.

14 dagen geld terug · Altijd opzegbaar