Sumokėkite už vienus Premium metus ir naudokitės visam laikui.

Peržiūrėti pasiūlymą

Premium

Išnaudokite FlaviBot galimybes iki galo ir mėgaukitės visais Premium privalumais.

−17% Ribotą laiką

Silver

Aktyvioms bendruomenėms, pasiruošusioms tobulėti

39.90€vieną kartą
Sumokėkite kartą. Premium visam laikui.

Jokios prenumeratos, niekas neatsinaujina

  • Visa prieiga prie FlaviBot Premium
  • 2 Premium serveriai
  • Ilgesnė eilė + 24/7 režimas + filtrai
  • Sklandus perėjimas tarp dainų (nuo 1 iki 12 s)
  • Išmanusis botų nukreipimas
  • Išplėstinė serverio statistika

Platinum

Didžiausia galia su jūsų pasirinktiniu botu

99.90€vieną kartą
Sumokėkite kartą. Premium visam laikui.

Jokios prenumeratos, niekas neatsinaujina

  • Viskas, kas yra Gold, ir dar:
  • 6 Premium serveriai
  • 1 visiškai pasirinktinis botas
  • Pasirinktinė būsena ir veikla
  • Prioritetinė pagalba
  • DI asistentas pagalbos bilietams

Pasiūlymo visam laikui sąlygos

  • Visam laikui reiškia tol, kol veikia FlaviBot. Jei FlaviBot nustos veikti, kartu baigsis ir Premium.
  • Visam laikui gaunate planą, o ne įšaldytą jo kopiją. Jo funkcijos ir limitai laikui bėgant gali keistis: būti padidinti, sumažinti ar pašalinti, įskaitant DI naudojimo kvotas, planams visam laikui taip pat kaip ir prenumeratoms. Juos keičiame atsižvelgdami į tai, kiek mums kainuoja FlaviBot veikimas ir ką leidžia Discord bei platformos.
  • Su Platinum jūsų pasirinktinis botas įtrauktas visam laikui. Papildomi pasirinktiniai botai (antras, trečias ar ketvirtas) į pasiūlymą visam laikui neįeina.
  • Be proporcingo perskaičiavimo: jei jau mokate už Premium, vieną kartą sumokate visą kainą. Dabartinė prenumerata nebeatsinaujins jau apmokėto laikotarpio pabaigoje, o visi jos priedai baigsis kartu su ja.
  • Visa suma grąžinama per 14 dienų nuo mokėjimo, kaip ir už kiekvieną Premium mokėjimą: Pinigų grąžinimo politika
  • Pasiūlymas baigiasi 2026-10-27 23:59 (Paryžiaus laiku).
Palyginti visas funkcijas
4.8/5top.gg4.3/5Trustpilot
Naudoja serverių: 2M+
Mokėkite su

Jie pasitiki mumis

  • LimeWire
  • rick
  • Phố Người Việt
  • Aminematue
  • KAMETO
  • COMPTON DHH
  • Woojin Cho
  • NGRadio

Palyginti visas funkcijas

FreeSilverGoldPlatinum
Special role on the support server
Advanced guild statistics
Custom XP rate
Level role rewards3102550
Per-role XP multipliers031025
Custom card templates3102050
Layers per card template15253550
Rank card role overrides151025
Invite alert rules031025
Invite analytics & weekly leaderboard
Giveaways running at once52550Neribota
Saved giveaway templates0515Neribota
Bonus-entry role rules per giveaway0102030
Bonus entries
Advanced entry requirements
Prize tiers and claim window
Scheduled and recurring giveaways
Giveaway analytics & CSV export
Active events31550Neribota
Release votelocks
Number of playlists3NeribotaNeribotaNeribota
Number of premium servers0246
Access to FlaviBot Premium
24/7 Mode
Maximum number of songs in the queue200100000100000100000
Amazing filters
Spotify playlist load max songs500100001000010000
Default volume
Default song
Default auto play
Automatically shuffle added songs
Custom controller image
Custom bots0001
Per-guild bot customization
Custom embed color
Custom status and activity
Custom avatar and name
Smart Bot Routing
Number of DJ permissions2NeribotaNeribotaNeribota
Number of server playlists2NeribotaNeribotaNeribota
Audio library storage10 MB250 MB1000 MB3000 MB
Jingles and station IDs150150300
Uploaded music tracks01003001000
Max file size5 MB25 MB50 MB75 MB
Max music track length015 min15 min20 min
Pads per station cart wall83264128
Radio team roles and members32050100
Custom embed messages31015500
Number of autoresponders53060150
Custom commands switched on103060150
Server slash commands31550100
AI builder turns per day0204080
Autoresponders can trigger on bots
Number of role menus31025Neribota
Roles per role menu10252525
Automated messages3153050
Messages per automated message151025
Automated messages min interval1 h10 min5 min1 min
Scheduled autoresponder min interval1 h10 min5 min1 min
Sticky messages per channel151025
Data store variable names503008002000
Active forms3152550
Form branding, reviewer roles & CSV export
Shop items51530100
Shop categories251025
Earning rules251020
Sales running at once13510
Custom replies per earning rule3102550
Market listings per member251025
Trivia questions251003001000
Quests3102550
Ledger history on the dashboard30 days90 days365 daysNeribota
Active projects11025Neribota
Issues per project100200010000Neribota
Linked GitHub repositories1515Neribota
Number of metric watches31550100
Metric watch min interval24 h10 min5 min5 min
Anomaly detector types3NeribotaNeribotaNeribota
Channels in mode list20500500500
Counting channels1102550
Server log channels151015
Server storage500 MB1 GB2 GB4 GB
Server backups kept131025
Automatic weekly server backup
Number of panels13520
AI daily tokens (tickets)000200k
Persona replies per day000200
Number of starboard panels13520
Number of suggestion panels13520

Žiniatinklio muzikos grotuvas

Patogiai tvarkykite muzikos eilę tiesiai naršyklėje. Tvarkykite grojaraščius, įtraukite mėgstamus takelius į eilę ir mėgaukitės įtraukiančiu garsu vos keliais paspaudimais. Puikiai integruotas su FlaviBot, žiniatinklio grotuvas pakelia jūsų muzikos klausymosi patirtį į naują lygį! Pradėkite klausytis dabar! 🎧

Žiniatinklio muzikos grotuvas

Dažnai užduodami klausimai

Viskas, ką reikia žinoti prieš prenumeruojant.

Pasiruošę patobulinti?

Prisijunkite prie tūkstančių bendruomenių, jau besimėgaujančių Premium.

Pinigų grąžinimas per 14 dienų · Atšaukite bet kada