Plati jednu godinu Premiuma i zadrži ga zauvijek.

Pogledaj ponudu

Premium

Izvuci najviše iz FlaviBota i uživaj u svim Premium pogodnostima.

−17% Ograničeno vrijeme

Silver

Za aktivne zajednice spremne za nadogradnju

39.90€jednokratno
Plati jednom. Premium zauvijek.

Bez pretplate, ništa se ne obnavlja

  • Potpun pristup FlaviBot Premiumu
  • 2 Premium poslužitelja
  • Veći red + način 24/7 + filtri
  • Pretapanje između pjesama (1 do 12 s)
  • Pametno usmjeravanje botova
  • Napredna statistika poslužitelja

Platinum

Najveća snaga s vlastitim prilagođenim botom

99.90€jednokratno
Plati jednom. Premium zauvijek.

Bez pretplate, ništa se ne obnavlja

  • Sve iz Golda, plus:
  • 6 Premium poslužitelja
  • 1 potpuno prilagođeni bot
  • Prilagođeni status i aktivnost
  • Prioritetna podrška
  • AI asistent za tikete podrške

Uvjeti doživotne ponude

  • Doživotno znači dok god FlaviBot radi. Ako FlaviBot prestane s radom, s njim završava i Premium.
  • Doživotna ponuda daje ti plan, a ne njegovu zamrznutu kopiju. Njegove značajke i ograničenja mogu se s vremenom mijenjati, povećati, smanjiti ili ukloniti, uključujući kvote za korištenje AI-ja, za doživotne planove jednako kao i za pretplate. Mijenjamo ih u skladu s troškovima rada FlaviBota i onim što Discord i platforme dopuštaju.
  • Na Platinum planu tvoj prilagođeni bot uključen je doživotno. Dodatni prilagođeni botovi uz njega (drugi, treći ili četvrti bot) nisu dio doživotne ponude.
  • Bez razmjernog obračuna: ako već plaćaš Premium, jednokratno plaćaš punu cijenu. Tvoja trenutna pretplata prestaje se obnavljati na kraju već plaćenog razdoblja, a svaki dodatak na njoj završava s njom.
  • Puni povrat novca moguć je u roku od 14 dana od plaćanja, kao i za svako Premium plaćanje: Pravila o povratu novca
  • Ponuda završava 2026-10-27 23:59 (pariško vrijeme).
Usporedi sve značajke
4.8/5na top.gg4.3/5na Trustpilotu
Koristi ga 2M+ poslužitelja
Plati putem

Oni vjeruju nama

  • LimeWire
  • rick
  • Phố Người Việt
  • Aminematue
  • KAMETO
  • COMPTON DHH
  • Woojin Cho
  • NGRadio

Usporedi sve značajke

FreeSilverGoldPlatinum
Special role on the support server
Advanced guild statistics
Custom XP rate
Level role rewards3102550
Per-role XP multipliers031025
Custom card templates3102050
Layers per card template15253550
Rank card role overrides151025
Invite alert rules031025
Invite analytics & weekly leaderboard
Giveaways running at once52550Neograničeno
Saved giveaway templates0515Neograničeno
Bonus-entry role rules per giveaway0102030
Bonus entries
Advanced entry requirements
Prize tiers and claim window
Scheduled and recurring giveaways
Giveaway analytics & CSV export
Active events31550Neograničeno
Release votelocks
Number of playlists3NeograničenoNeograničenoNeograničeno
Number of premium servers0246
Access to FlaviBot Premium
24/7 Mode
Maximum number of songs in the queue200100000100000100000
Amazing filters
Spotify playlist load max songs500100001000010000
Default volume
Default song
Default auto play
Automatically shuffle added songs
Custom controller image
Custom bots0001
Per-guild bot customization
Custom embed color
Custom status and activity
Custom avatar and name
Smart Bot Routing
Number of DJ permissions2NeograničenoNeograničenoNeograničeno
Number of server playlists2NeograničenoNeograničenoNeograničeno
Audio library storage10 MB250 MB1000 MB3000 MB
Jingles and station IDs150150300
Uploaded music tracks01003001000
Max file size5 MB25 MB50 MB75 MB
Max music track length015 min15 min20 min
Pads per station cart wall83264128
Radio team roles and members32050100
Custom embed messages31015500
Number of autoresponders53060150
Custom commands switched on103060150
Server slash commands31550100
AI builder turns per day0204080
Autoresponders can trigger on bots
Number of role menus31025Neograničeno
Roles per role menu10252525
Automated messages3153050
Messages per automated message151025
Automated messages min interval1 h10 min5 min1 min
Scheduled autoresponder min interval1 h10 min5 min1 min
Sticky messages per channel151025
Data store variable names503008002000
Active forms3152550
Form branding, reviewer roles & CSV export
Shop items51530100
Shop categories251025
Earning rules251020
Sales running at once13510
Custom replies per earning rule3102550
Market listings per member251025
Trivia questions251003001000
Quests3102550
Ledger history on the dashboard30 days90 days365 daysNeograničeno
Active projects11025Neograničeno
Issues per project100200010000Neograničeno
Linked GitHub repositories1515Neograničeno
Number of metric watches31550100
Metric watch min interval24 h10 min5 min5 min
Anomaly detector types3NeograničenoNeograničenoNeograničeno
Channels in mode list20500500500
Counting channels1102550
Server log channels151015
Server storage500 MB1 GB2 GB4 GB
Server backups kept131025
Automatic weekly server backup
Number of panels13520
AI daily tokens (tickets)000200k
Persona replies per day000200
Number of starboard panels13520
Number of suggestion panels13520

Web reproduktor za glazbu

Iskusi neprekinuto dodavanje glazbe u red izravno iz preglednika. Upravljaj playlistama, dodaj omiljene pjesme u red i uživaj u potpunom zvučnom doživljaju sa samo nekoliko klikova. Savršeno integriran s FlaviBotom, web reproduktor podiže tvoje slušanje glazbe na višu razinu! Počni slušati odmah! 🎧

Web reproduktor za glazbu

Često postavljana pitanja

Sve što trebaš znati prije pretplate.

Spreman za nadogradnju?

Pridruži se tisućama zajednica koje već uživaju u Premiumu.

Povrat novca u 14 dana · Otkaži bilo kada