Betal for ét års Premium, og behold det for altid.

Se tilbuddet

Premium

Få mest muligt ud af FlaviBot, og nyd alle Premium-fordelene.

−17% Begrænset tid

Silver

Til aktive fællesskaber, der er klar til at opgradere

39.90ێn gang
Betal én gang. Premium for livet.

Intet abonnement, intet fornyes

  • Fuld adgang til FlaviBot Premium
  • 2 Premium-servere
  • Større kø + 24/7-tilstand + filtre
  • Crossfade mellem sange (1 til 12 s)
  • Smart botdirigering
  • Avanceret serverstatistik

Platinum

Maksimal kraft med din egen tilpassede bot

99.90ێn gang
Betal én gang. Premium for livet.

Intet abonnement, intet fornyes

  • Alt i Gold, plus:
  • 6 Premium-servere
  • 1 fuldt tilpasset bot
  • Tilpasset status og aktivitet
  • Prioriteret support
  • AI-assistent til support-tickets

Vilkår for livstidstilbuddet

  • Livstid betyder, så længe FlaviBot kører. Hvis FlaviBot lukker, slutter Premium sammen med den.
  • Livstid giver dig planen, ikke en frossen kopi af den. Dens funktioner og grænser kan ændre sig over tid, hæves, sænkes eller fjernes, inklusive AI-forbrugskvoter, for livstidsplaner på samme måde som for abonnementer. Vi ændrer dem efter, hvad det koster os at drive FlaviBot, og hvad Discord og platformene tillader.
  • Med Platinum er din tilpassede bot inkluderet for livet. Ekstra tilpassede bots ud over den (en anden, tredje eller fjerde bot) er ikke en del af livstidstilbuddet.
  • Ingen forholdsmæssig beregning: hvis du allerede betaler for Premium, betaler du den fulde pris én gang. Dit nuværende abonnement stopper med at blive fornyet ved slutningen af den periode, du allerede har betalt, og eventuelle tilføjelser på det slutter sammen med det.
  • Kan refunderes fuldt ud inden for 14 dage efter betaling, ligesom enhver Premium-betaling: Refusionspolitik
  • Tilbuddet slutter den 2026-10-27 23:59 (Paris-tid).
Sammenlign alle funktioner
Betal med

De har tillid til os

  • LimeWire
  • rick
  • Phố Người Việt
  • Aminematue
  • KAMETO
  • COMPTON DHH
  • Woojin Cho
  • NGRadio

Sammenlign alle funktioner

FreeSilverGoldPlatinum
Special role on the support server
Advanced guild statistics
Custom XP rate
Level role rewards3102550
Per-role XP multipliers031025
Custom card templates3102050
Layers per card template15253550
Rank card role overrides151025
Invite alert rules031025
Invite analytics & weekly leaderboard
Giveaways running at once52550Ubegrænset
Saved giveaway templates0515Ubegrænset
Bonus-entry role rules per giveaway0102030
Bonus entries
Advanced entry requirements
Prize tiers and claim window
Scheduled and recurring giveaways
Giveaway analytics & CSV export
Active events31550Ubegrænset
Release votelocks
Number of playlists3UbegrænsetUbegrænsetUbegrænset
Number of premium servers0246
Access to FlaviBot Premium
24/7 Mode
Maximum number of songs in the queue200100000100000100000
Amazing filters
Spotify playlist load max songs500100001000010000
Default volume
Default song
Default auto play
Automatically shuffle added songs
Custom controller image
Custom bots0001
Per-guild bot customization
Custom embed color
Custom status and activity
Custom avatar and name
Smart Bot Routing
Number of DJ permissions2UbegrænsetUbegrænsetUbegrænset
Number of server playlists2UbegrænsetUbegrænsetUbegrænset
Audio library storage10 MB250 MB1000 MB3000 MB
Jingles and station IDs150150300
Uploaded music tracks01003001000
Max file size5 MB25 MB50 MB75 MB
Max music track length015 min15 min20 min
Pads per station cart wall83264128
Radio team roles and members32050100
Custom embed messages31015500
Number of autoresponders53060150
Custom commands switched on103060150
Server slash commands31550100
AI builder turns per day0204080
Autoresponders can trigger on bots
Number of role menus31025Ubegrænset
Roles per role menu10252525
Automated messages3153050
Messages per automated message151025
Automated messages min interval1 h10 min5 min1 min
Scheduled autoresponder min interval1 h10 min5 min1 min
Sticky messages per channel151025
Data store variable names503008002000
Active forms3152550
Form branding, reviewer roles & CSV export
Shop items51530100
Shop categories251025
Earning rules251020
Sales running at once13510
Custom replies per earning rule3102550
Market listings per member251025
Trivia questions251003001000
Quests3102550
Ledger history on the dashboard30 days90 days365 daysUbegrænset
Active projects11025Ubegrænset
Issues per project100200010000Ubegrænset
Linked GitHub repositories1515Ubegrænset
Number of metric watches31550100
Metric watch min interval24 h10 min5 min5 min
Anomaly detector types3UbegrænsetUbegrænsetUbegrænset
Channels in mode list20500500500
Counting channels1102550
Server log channels151015
Server storage500 MB1 GB2 GB4 GB
Server backups kept131025
Automatic weekly server backup
Number of panels13520
AI daily tokens (tickets)000200k
Persona replies per day000200
Number of starboard panels13520
Number of suggestion panels13520

Webafspiller til musik

Oplev problemfri musikkø direkte fra din browser. Administrer dine playlister, sæt dine yndlingsnumre i kø, og nyd en medrivende lydoplevelse med blot et par klik. Webafspilleren er perfekt integreret med FlaviBot og løfter din musikoplevelse til næste niveau! Begynd at lytte nu! 🎧

Webafspiller til musik

Ofte stillede spørgsmål

Alt, hvad du skal vide, før du abonnerer.

Klar til at opgradere?

Slut dig til tusindvis af fællesskaber, der allerede nyder Premium.

14 dages refusion · Opsig når som helst